NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » WZL » Bug report » # online users
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
SUCKER 3.187
Sinds 16/5/2005
T: 8 R: 85
26/3/2007 - 21:23u Quote
Het viel me lang geleden ooit al 's op, maar op dit moment zegt de teller rechtsboven dat er 525 mensen online zijn op de wzl site. Dat leek me eigelijk wel wat overdreven veel.

Nu blijkt het dat deze teller met +/- 2 omhoog gaat per (wzl)link waarop ik klik. Als ik dus als een furieuze zot begin te klikken op 'fun' of iets anders gaat deze teller braafjes omhoog.

Nu ben ik geen onlinë-mensen-teller expert, maar iets zegt me dat de teller niet echt realistisch kan zijn als dit mogelijk is. Alsof er een bepaald aantal page hits bestaat dat een gemiddelde user zou doen op een minuut waaruit dus het aantal onlinë mensen kan uitgemaakt worden. Ik zou eerder denken dat dit wordt gedaan door te zien op bv de laatste 5 min welke unieke ipadressen een page hit gaven.

Dit is natuurlijk (weeral) maar een stom detail, maar ik ben nogal nen perfectionist.