NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Computer » Programmeren » photo book script
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
GraphWing 2.567
Sinds 26/10/2006
T: 6 R: 129
14/8/2007 - 11:44u Quote
Hi,

Ik ben op zoek naar een script waarbij, ik enkel een map aanmaak (1 per week of per 2 weken) en daar foto's (stuk of 20 ) inzet en dat het scipt (liefst geen java) automatisch een soort boek aanmaakt dus de foto,s ranschikt volgens naam en dan knoppen toevoegen met volgende vorige eerste en laatste. Maar dit ene script zou ik telkens op een andere pagina willen zetten.

en het zou fantastisch zijn als dit script ook nog toelaat om dus random per foto en onder de foto een html pagina weer te geven.

Ik weet dat mijn uitleg mss voor verwarring zorgt of mss niet goed uitlegd wat ik zoek, maar mss zouden jullie mij toch een duwtje in de juiste richting kunnen geven.

ik heb al op hotscipt gezocht, maar niet gevonden