rijsttaart
wzl-lid
Sinds 10/12/2005
T: 14
R: 140
|
2/1/2008 -
1:47u
| Quote
|
Ik heb onlangs mij een zen v plus 4gb aangeschaft maar nu blijkt dat de bijgeleverde software van de zen v plus niet werkt op windows vista. De programma's melden dat de zen niet is aangesloten terwijl die wel degelijk is aangesloten. En bijgevolg kan ik geen liedjes syncroniseren op de mp3 Ik heb ook al gezocht op het internet naar mogelijke oplossingen vb via windows media player te syncroniseren maar die meldt ook dat de zen niet is aangesloten. Iemand een oplossing?
|
Laurens
wzl-lid
Sinds 19/4/2005
T:13 -
R:120
|
2/1/2008 -
9:39u
| Quote
|
ik heb het zelfde probleem met een creative zen micro (wel al 2,5 jaar oud). daar is het probleem dat er geen drivers zijn voor Vista, en Creative is blijkbaar ook niet van zin van die nog te releasen. ik heb het uiteindelijk opgelost door een "virtual machine" te installeren met VMWare. Daar Windows XP opgezet, en dan van mijn muziek map een "gedeelde map" gemaakt van Vista en XP. Verre van ideaal, maar ik vond destijds geen betere oplossing... grtz
|
lordfragger
[mod], gewoon [mod]
Sinds 28/6/2004
T:15 -
R:3135
|
2/1/2008 -
13:01u
| Quote
|
Creative en drivers is gewoon een ramp. De drivers voor de x-fi kaarten is ook nog altijd ni in orde voor vista, en daar zijn ze al meer dan een jaar mee aant sukkelen.
Ik zou het ook oplossen zoals Laurens, wachten tot ze degelijke drivers hebben kan nog lang duren
|
sean
wzl-lid
Sinds 29/9/2004
T:18 -
R:867
|
3/1/2008 -
15:14u
| Quote
|
hmmm,drivers ebt ge nie nodig normaal? ik eb ook n'n zen v plus, ma das gewoon plug en play ... cd da er bij zit zijn meer extra programma's en zo. ge kunt ook gewoon in verkenner alles kopiere en plakken.
|
rijsttaart
wzl-lid
Sinds 10/12/2005
T:14 -
R:140
|
3/1/2008 -
20:11u
| Quote
|
sean schreef: hmmm,drivers ebt ge nie nodig normaal? ik eb ook n'n zen v plus, ma das gewoon plug en play ... cd da er bij zit zijn meer extra programma's en zo. ge kunt ook gewoon in verkenner alles kopiere en plakken. ahja het lukt ! Ik dacht dat da nie mogelijk was omdat zen hetzelfde opslagsysteem gebruikte als ipod en niet het usb systeem zoals vele mp3 Hoe dom dat ik dat niet van in het begin heb geprobeerd. Het gaat wel nie zo vlot als Itunes maar het is iets  Dikke merci!!
Laatst aangepast door
rijsttaart
op 3/01/2008 20:14:48u
(1x aangepast)
|