Brugse Zot
wzl-lid
Sinds 7/9/2007
T: 44
R: 1033
|
5/2/2009 -
1:33u
| Quote
|
Ik heb net Warhammer Online besteld, en ben dus van plan het te spelen. Iemand die er al ervaring mee heeft, en/of het zelf speelt?
En aub geen WOW/WAR discussie van maken, al genoeg zever gezien op Youtube  Spel ziet er heel deftig uit
|
Brugse Zot
wzl-lid
Sinds 7/9/2007
T:44 -
R:1033
|
9/2/2009 -
12:53u
| Quote
|
Begint al goed, naar het schijnt zijn heel veel EU, US en Australische installatiecd's corrupt. Ik ben me nu aan het frustreren hoe ik het kan oplossen.
Enige oplossing totnutoe is de patcher downloaden van de warhammer site want:
Die corrupte bestanden kan je nie apart downloaden, of tzijn torrents, extreem traag, zelf die patcher is een stuk vlugger. Je kan de openbeta client downloaden, maar is niet aangeraden omdat veel datafiles te oud zijn en niet samen gaan met de nieuwe.
Ik ben nu aan het experimenteren en wss lukt het (crossing fingers)
Nie normaal, kben echt nerveus en kheb nog nie eens het spel gespeeld '
oja en de corrupte bestanden zijn telkens een gigabyte ofzo...
EA toont weer es hoe klantvriendelijk ze zijn, want het bestaat al sinds september (open beta) en nog altijd geen patch -_-
Laatst aangepast door
Brugse Zot
op 9/02/2009 12:55:02u
(2x aangepast)
|
Sonixxx
wzl-lid
Sinds 17/1/2005
T:19 -
R:382
|
13/2/2009 -
22:23u
| Quote
|
Ik heb in de laatste PCgameplay iets gelezen dacht ik dat het niet echt goed zat met warhammer.. Blijkbaar wordt er niet echt genoeg support geleverd..
Iemand die hier wat meer van weet?
|
Philipvdp
wzl-lid
Sinds 25/1/2005
T:20 -
R:1416
|
18/2/2009 -
11:39u
| Quote
|
Ik voorspel dat Warhammer de concurrentie niet gaat aankunnen en binnen de twee jaar gaan de servers offline. 
Met concurrentie bedoel ik niet enkel Warcraft, maar ook die MMO van Bioware ziet er veelbelovend uit. Ik weet nu niets af van Warhammer, maar ik denk dat het de noodzakelijke hype misloopt om genoeg volk te lokken.
|
Brugse Zot
wzl-lid
Sinds 7/9/2007
T:44 -
R:1033
|
18/2/2009 -
20:16u
| Quote
|
Uh, ik heb anders wel m'n plezier in en het spel ze, en ik heb WoW ook gespeeld voor een korte tijd, en zou het niet willen inruilen.
PVP > PVE all the way en een ander probleem in meeste gewoone rpg's is dat het gewoon langdradig wordt, er is geen vernieuwing. En sorry maar wow is z'n eigen aan het uitmelken, ik hoor van vele wowers dat die nieuwe expansie op geen zak trekt  Begin van het einde.
Ik ben nu aan het wachten op Guild Wars 2. Da gaat een bom zijn geloof ik  Maar totnutoe, Warhammer, prima spel .
|
Exxaxl
wzl-lid
Sinds 17/8/2005
T:37 -
R:1017
|
19/2/2009 -
1:00u
| Quote
|
Der zijn op dit moment al zoveel MMORPGS met massaal veel mensen op, volgens mij is warhammer net te laat in zn ding.
Kijk naar age of conan. Daar hebbe ze ook alle servers naar 1 server moete mergen of er was geen volk om groep dingen mee te doen.
Ik vond de uitbreiding van WoW best goed. Beter dan de vorige, eigelijk. De areas zijn beter uitgewerkt & er is veel meer high-end content dan de vorige uitbreiding.
Nu was ik WoW ook even beu. 2 Weken na de uitbreiding ben ik gestopt, en heb mn account ff opgezegd. Ben nu vorige week terug begonnen en heb de fun er weer van. Volgens mij is er geen EEN spel dat je dagen maanden jaren ELKE DAG aan een stuk kan spelen dat niet saai wordt .
Ik zeg niet dat warhammer slecht is, maar volgens mij is er gewoon een overaanbod op dit moment & gaat dat geen een mmorpg dat nu nog uitkomt ten goede doen.
'T is tijd voor een ander soort MMO, iets anders dan een RPG maar dat toch genoeg mensen leuk vinden.
|