NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Film & TV » Binnenkort in de zalen » Opnames Ghostbusters 3 starten deze winter
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Eviline 3.361
Sinds 23/3/2009
T: 5 R: 3
21/5/2009 - 17:53u Quote
"Opnames Ghostbusters 3 starten deze winter"

http://www.hln.be/static/FOTO/pe/9/5/6/media_xl_918906.jpg
Bron: © http://www.hln.be/static/FOTO/pe/9/5/6/media_xl_918906.jpg


Acteur Dan Aykroyd rekent erop dat de opnames voor de derde Ghostbusters-film de komende winter al starten. Aykroyd, naast hoofdrolspeler ook mede-auteur van de twee eerste Ghostbusters, hoopt dat actrices Alyssa Milano en Eliza Dushku ook van de partij zullen zijn.

Regisseur nog onbekend

Hij bevestigt nog dat een groot deel van de cast van de eerdere Ghostbsuters-fims weer meespeelt. Dat zijn behalve Aykroyd onder meer Sigourney Weaver, Bill Murray, Harold Ramis en Ernie Hudson. Wie de film gaat regiseren is nog niet bekend. Aykroyd wil Ivan Reitman, die ook de eerste twee films regisseerde, voor de job. Als die geen tijd heeft, zou Aykroyd kiezen voor Harold Ramis, die Egon Spengler speeld in Ghostbusters I maar ook Caddyshack, Groundhog Day en Analyze This regisseerde.