NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Computer » Games » Prince Of Persia 2 : Warrior Within
Onderaan pagina
sean 3.615
wzl-lid
Sinds 29/9/2004
T: 18 R: 867
5/1/2005 - 16:35u | Quote
Iemand al de nieuwe Prince of Persia gespeeld. Ben er al 2weken aan bezig, redelijk verslavend spel & prachtige graphics!

moest er iemand zijn met een hint om de Empress of Time moet verslaven,moogde 't gerust posten, want da lukt me dus nie.

site:Prince Of Persia
Biertap 2.574
wzl-lid
Sinds 4/10/2004
T:35 - R:435
5/1/2005 - 17:03u | Quote
is al een topic over
Cmax 3.781
WZL-lid
Sinds 4/6/2003
T:7 - R:234
5/1/2005 - 17:58u | Quote
idd, is al topic over...
2 weken? zolang?
maja, uw vraag is wel verwarrend, en moeilijk te antwoorden zonder delen van het spel te verklappen.
maar ik neem aan in die grote zaal.
gewoon 2 maal slaan en dan wegduiken. ge kunt ook vertraging opzetten, waardoor zei niet meer goed kan blokken.
moest je bedoelen op dat grote platform dan moet je gewoon wachten tot zei die vertraging van de tijd gebruikt en dan doe je net hetzelfde van het moment dat begint, dan gaat zij nog trager en kan jij vollenbak meppen met uw zwaard. en zo de ganse tijd, maar dan moet je wel proberen van spaarzaam te zijn met je zandreserves
sean 3.615
wzl-lid
Sinds 29/9/2004
T:18 - R:867
6/1/2005 - 10:18u | Quote
mja,nu gezien da topic der over was. nog niet opgelet,srry daarvoor...enja, is in die grote zaal,eerste keer dat je tege haar moet vechte ... al paar ké geprobeerd lukt echt niet... maar zal 't eens proberen als ek tijd eb met wat je gezegd ebt! thx alleszinds.
 
Bovenaan pagina