NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Politiek » Internationaal » Tasjesdief wordt doodgerden door vrouw.
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
nr 4 2.216
Sinds 27/9/2004
T: 17 R: 158
23/1/2005 - 12:21u Quote
Justitie gaat de vrouw die maandag in Amsterdam een 19-jarige jongen doodreed, vervolgen. Volgens het OM in Amsterdam is uit een eerste onderzoek gebleken dat zij met opzet hard achteruit heeft gereden nadat zij in haar auto was beroofd van haar tasje.

De jongen, die was gevlucht op een scooter, raakte daarop bekneld tussen de auto en een boom, waarna hij overleed.

De 43-jarige vrouw zal morgen worden voorgeleid. Haar zal waarschijnlijk doodslag ten laste worden gelegd, omdat ze, zoals het OM dat omschrijft, "een onaanvaardbaar risico" heeft genomen.

Het voorval leidde maandagavond in Amsterdam-Oost tot een grimmige sfeer. Een groepje jongeren die op het voorval was afgekomen, begon te schreeuwen en schelden. De vader van het slachtoffer ging volgens een politiewoordvoerder door het lint bij het zien van zijn zoon.

De vrouw zat in haar auto op de Linnaeusstraat toen twee jongens op een brommer het portier openden en haar tas weggristen.

Vandaag bleek dat de jongen die is omgekomen, net die dag bij de rechter vandaan kwam. Hij moest voorkomen wegens een gewapende overval die hij op 11 mei 2004 bij de Xenos in de Kalverstraat zou hebben gepleegd.