Ik moest zaterdagavond thuiswachten op zoon manneke van 10 jaar !!
Nu die kleine wilde vol enthoesiasme mij zijn hamster tonen! Hij kijkt het kotteke van die hamster binnen! En ik zie zijn gezicht verkrampen! Hij begint wat te huilen! Nu bleek dat zijn hamster dood was ...Noem me sadistisch maar ik moest effe naar de Wc de ziel uit mijn lijf lachen! Ik kon het echt niet laten omdat ik mij inbeelde hoe de vliegende reporter van in de gloria hierop zou reageren! En zulke andere slechte ideeen die langs mijn hoofd passeerden!
Ik vroeg me nu af, ben ik de enige die zo een situatie grappig vind! Of zijn er meerdere! Ik had wel medelijden met het jongetje en heb hem dan helpen zijn hamster begraven (a) dit maakt toch veel goed niet?
Nee maar gewoon, ik weet het het klinkt sadistisch, maar je kan het vragen aan de mensen uit me klasje, ik stond met de tranen in mijn ogen toen ik het hen vertelde (van te lachen wel te verstaan)! Gewoon die onverwachte reactie! Die kleinen zijn gezicht! En toen dat hij dat stijve hamstertje eruit haalde en er met een stokje zat tegen te duwen! Gewoon het geheel! Echt pffff, ik kwam niet meer bij!