NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Auto's » Nieuw/Concept » Land Rover Freelander
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Draco 3.097
Sinds 5/12/2004
T: 1419 R: 2181
27/5/2006 - 22:36u Quote
http://www.autowereld.com/imagesDB/640/6526172834185_laro.jpg
Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/6526172834185_laro.jpg


Op internet circuleren foto´s van een uitgelekte folder van de nieuwe Freelander. Het model zal in juli als wereldprimeur op de British Motor Show staan. Deze foto´s zorgen alvast voor een unieke primeur.

Eerder al toonden wij diverse spyshots van de nieuwe Freelander. Nu er een folder van Land Rover is uitgelekt kunnen we u de eerste officiele foto´s tonen. Daaruit blijkt duidelijk dat de nieuwe Freelander een evolutie is van zijn voorganger. De ronde vormen zijn bijgeschaafd en de Freelander oogt wat hoekiger. Daarmee heeft het model direct een wat stoerdere uitstraling. Bovendien past het design van de nieuwe Freelander beter binnen het huidige gamma van Land Rover.

Betere terreinwaardigheid
De nieuwe Freelander wordt gebouwd op een verlengd C1-platform. Dit platform wordt ook gebruikt voor de Ford Focus, Mazda 3 en Volvo S40, maar dan in standaard vorm. We verwachten dat de kleine 4x4 van Volvo (XC50) eveneens op dit platform wordt gebouwd. Dankzij een stijver chassis, meer bodemvrijheid en verbeterde systemen zal de terreinvaardigheid van de Freelander behoorlijk verbeteren. Naast het platform zullen ook diverse andere onderdelen van moederbedrijf Ford worden gebruikt. De motoren zullen betere prestaties gaan leveren. Een driedeurs variant en softtop Freelander zullen voorlopig niet op het programma staan.

http://www.autowereld.com/imagesDB/640/6526172835150_laro.jpg
Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/6526172835150_laro.jpg

http://www.autowereld.com/imagesDB/640/652617283528_laro.jpg
Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/652617283528_laro.jpg