Ter ere van het honderdjarig bestaan van Lancia heeft de Italiaanse studio Fumia Design de Lancia J ontworpen. Het studiemodel is bijzonder, omdat het volgens freelance ontwerper Enrico Fumia laat zien dat het ontwikkelen van een carrosserie veel goedkoper kan.
Het geheim van Fumia ligt in het ontwerp van de carrosseriedelen. Door het gebruik van symmetrisch plaatwerk kan het aantal te ontwikkelen panelen worden gehalveerd. Zo zijn de voor- en achterbumper hetzelfde. Ontwerper Enrico Fumia is geen onbekende van het Italiaanse automerk: hij was betrokken bij het ontwerp van de vorige generatie van de Ypsilon en de Lybra. De J grijpt terug op een aantal stylingelementen van deze auto’s. De in Tokio onthulde ontwerpstudie is volgens Fumia Design ‘een auto die de stijl en functionaliteit van de Lancia’s van weleer terug moet halen’.
zet hem in de zee en ge ziet het verschil niet tusse een golf en dit "ding" hier.. vraag me niet hoe of waarom ofzo, ma de lampen doen mij ietsie aan de 5 denke