Een horrorfilm met bloeddorstige schapen op de vlaktes van Nieuw-Zeeland en het ziet er geweldig uit. Iemand een lamskotelet? Na het zien van Black Sheep (2007) zal je er waarschijnlijk niet veel zin meer in hebben. De film werd geschreven en wordt het regiedebuut van Jonathan King.
There are 40 million sheep in New Zealand....and they're pissed off!
De film is een product van de Weta Workshop (imdb), het animatiehuis van Peter Jackson die de speciale effecten van de The Lord of the Rings-trilogie voor zijn rekening nam. Het is Special-FX artiest en Academy Award winner Richard Taylor die de killer-sheep tot leven brengen.
Origineel uitgangspunt, maar het basisplot is al zo cliché als het maar zijn kan. Door genetische manipulatie zijn een aantal schapen veranderd in bloeddorstige gekke ... Dolly’s, die weerwraak uitoefenen op al wie hun pad kruist. Jawel, tegenwoordig kijk je niet meer op van slangen op een vliegtuig (Snake on a Plane) of wetenschappers die in insecten veranderen (Mansquito), dus waarom geen schapen die iets teveel naar de films van Dario Argento hebben zitten kijken. Dit wordt gewoon dikke FUN !!!
Er is nog geen trailer maar jullie kunnen al genieten van een aantal foto’s van geflipte schapen.