NAVIGATIE
• Freetime overzicht
• Zoeken
RUBRIEKEN
• FAQ / Help
• Wat mag niet?
• WZL Wedstrijden
• WZL Chat
• WZL Toolbar
• WZL Statistieken
• WZL leden
• WZL shop
• E-cards
RSS 
• Fun-feed
• Babe-feed
• Stud-feed
Een groot aantal pokerrooms geven
de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
|
Origineel bericht
|
Draco
Sinds 5/12/2004
T: 1419
R: 2181
|
8/3/2007 -
0:09u
|
Quote
|
 Bron: © http://www.autowereld.com/imagesDB/640/7371631390_lada.jpg
Lada heeft in Genève de conceptcar C onthuld. De voor Lada-begrippen sportief vormgegeven C is een driedeurs hatchback. De auto staat op een compleet nieuw platform en Lada heeft grote plannen met de conceptcar. Volgens Lada oogt de conceptcar snel en sportief. Zeker voor Lada-begrippen zijn dat nieuwe kenmerken voor een auto. Maar de Russen hebben dan ook grote plannen met het model. Deze C conceptcar staat namelijk model voor een compleet nieuwe serie Lada’s. Daarbij staan sportiviteit en dynamiek hoger in het vaandel dan ooit.
C-segment De 4.20 m lange, 1.83 m brede en 1.55 m hoge C is een driedeurs hatchback. Niets aan de auto doet ons denken aan een Lada. De achterzijde heeft zelfs wel iets weg van een Volvo C30. Volgens Lada staat de naam C voor C-class (C-segment), Concept en Coupé.
Complete modelserie Behalve deze driedeurs hatchback zal Lada in de nabije toekomst ook met een sedan, vijfdeurs hatchback, stationwagon, MPV en zelfs een cross-over van de C komen. Lada wil duidelijk maken dat het merk het over een compleet andere boeg wil gooien.
|
|
|