NAVIGATIE

Music overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Muziek » Rock/Metal » Bloc party - intimacy
Onderaan pagina
  - 1 - 2 - volgende »
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T: 7 R: 271
23/8/2008 - 0:29u | Quote
Wat vinden jullie van de nieuwe van Bloc Party? Dat is waar het om draait in deze topic.
Ik vind hem alleszins zeer sterk. Vernieuwend maar toch een mix van de vorige 2 Cd's: Uitschieters: Halo, Biko, Signs, Zephyrus


Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
23/8/2008 - 20:20u | Quote
Een rommeltje met een aantal sterke songs (vooral Zephyrus en Signs), maar heel wat nummers die het 'net niet' zijn omdat er altijd wel een element is dat het nummer de verdoemenis inbliksemt. 'One Month Off' klonk geweldig op Pukkelpop, maar op plaat is 't een ander paar mouwen. Soms is less effectief ook more.
bastard 2.931
wzl-lid
Sinds 25/9/2004
T:36 - R:1178
26/8/2008 - 20:06u | Quote
Net gelijk met het vorige album ga ik wachten met mijn mening te geven totdat ik de cd vaak beluisterd heb. Wat ik wel al met zekerheid kan zeggen is dat Silent Alarm is& blijft hun beste album tot nu toe (en ik denk dat ik dat persoonlijk altijd zo ga vinden, zeker met de kant waaruit bloc party nu gaat). Ik ga me Antistar akkoord da het vaak te rommelig is, te veel effecten door elkaar. Ma ik ga dus nog wachten. Wat ik nu op dit moment de beste nummerkes vind zijn halo en one month off (idd, ik hou meer van gitaar-bloc party dan elektronica-bloc party). Signs vind ik ook vet! Lijkt een beetje op massive attack vind ik zelfs (niet, antistar?!) en kvind het een 'aangrijpend' lied, gelijk dat liedje van requiem for a dream. Wat ik ook spijtig vind, is dat Kele zn stem te veel vervormd met effecten, zn stem bij Silent Alarm is puur en stukke mooier (dat klonk wel behoorlijk gay, ma het gaat over de muziek he). en VETTE drumintro van ares, dat moet ik wel zeggen!

Trouwens, komt dit niet een beetje bekend voor? Ares?
pantoffelheld 3.524
wzl-lid
Sinds 26/7/2004
T:22 - R:517
26/8/2008 - 20:35u | Quote
hele herademing na hun vorige cd. grote mix van veel stijlen waardoor de gehele cd wat chaotisch ineenloopt. maar er staan toch wel tamelijk wat goede nummers op
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
26/8/2008 - 22:10u | Quote
Ik blijf het een geweldige plaat vinden. Rommelig vind ik het trouwens helemaal niet, het is gewoon een mix van verschillende soorten gernes. De nieuwe geluiden en trics zijn soms wat weird, maar ze passen in het geheel. Signs doet mij eerder denken aan sigur ros ( muzikale instrumenten.). Maar goe, er zijn velen die liever hun horen terug keren naar silent alarm, voor mij hoeft dat niet. Vernieuwen is goed, zolang ge niet vernieuwt om te willen vernieuwen. En hier lukt dat ook, want ze gooien niet helemaal hun stijl van Silent alarm overboord. Veel gezever en onsamenhangende tekst, want ik ben beestig moe.

Laatst aangepast door breakflip op 26/08/2008 22:25:16u (1x aangepast)
Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
27/8/2008 - 23:21u | Quote
bastard schreef:
Signs vind ik ook vet! Lijkt een beetje op massive attack vind ik zelfs (niet, antistar?!)


Euh.. sure

Sigur Rós (of van die lieflijke noordelijke muziek met schattige belletjes in 't algemeen) is meer voor de hand liggend als vergelijking, maar Massive Attack misschien ook.. alvast méér dan eender welk ander nummer op de plaat

'Zephyrus' kon trouwens zó op Björk's Vespertine..

Ik blijk trouwens één van de weinige die A Weekend in the City wél een goede plaat vond.. aantal serieuze missers en een beetje te uniform qua sound, maar ik raak 'm niet zo snel beu gehoord als Silent Alarm (ook een goede plaat hoor).


Laatst aangepast door Antistar op 27/08/2008 23:22:43u (1x aangepast)
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
28/8/2008 - 21:43u | Quote
a weekend in a city is ook een zeer degelijke plaat. Zeker nummers als uniform en hunting for witches ( niet puur omdat ze op silent alarm lijken, maar gewoon omdat ze qua sound goed stevig zijn en ook wel een goeie inhoud hebben). Al zitten er ook een paar missers: sxrt bv
Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
28/8/2008 - 23:18u | Quote
Heh, Uniform vind ik nu net één van de mindere. SXRT daarentegen..
pantoffelheld 3.524
wzl-lid
Sinds 26/7/2004
T:22 - R:517
30/8/2008 - 17:42u | Quote
vond op hun tweede enkel hunting for witches echt een heel sterk nummer

3de plaat ondertussen al een 15tal keer gehoord, in het begin irritatie bij de mengelmoes van al die stijlen. ondertussen niets dan appreciatie daarover
bastard 2.931
wzl-lid
Sinds 25/9/2004
T:36 - R:1178
2/9/2008 - 12:04u | Quote
na verschillende keren de cd beluisterd te hebben..
ben ik ontgoocheld in bloc party
het zal allemaal wel waar zijn, da ze goed doen door "experimenteel" te zijn, da ze vernieuwend zijn, da die chaos toch mooi is..
maar geef mij toch maar puur gitaarmuziek en geen speciale effecten, just like silent alarm
Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
3/9/2008 - 23:42u | Quote
Bloc Party is niet vernieuwend hoor. Is ook nergens nodig voor.
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
4/9/2008 - 4:19u | Quote
bastard schreef:
na verschillende keren de cd beluisterd te hebben..
ben ik ontgoocheld in bloc party
het zal allemaal wel waar zijn, da ze goed doen door "experimenteel" te zijn, da ze vernieuwend zijn, da die chaos toch mooi is..
maar geef mij toch maar puur gitaarmuziek en geen speciale effecten, just like silent alarm



Retarded like always Manuel
bastard 2.931
wzl-lid
Sinds 25/9/2004
T:36 - R:1178
4/9/2008 - 13:58u | Quote
flip, dwing mij niet om een paar huize verder die cd van intimacy u reet in te ramme e!

antistar, noem het hoe ge wilt, ma der is wel 1 zeer duidelijk verschil tussen intimacy en silent alarm en daar heb ik het over

breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
4/9/2008 - 17:09u | Quote
en dat is?
Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
4/9/2008 - 18:26u | Quote
bastard schreef:
antistar, noem het hoe ge wilt, ma der is wel 1 zeer duidelijk verschil tussen intimacy en silent alarm en daar heb ik het over


Da's een feit. Maar zijn niet de eerste rockband die gradueel meer de electronica ("gitaarloze" ) richting intuimelen. Weinig nieuwe dingen zijn vernieuwend in dat opzicht, maar maakt op zich niets uit.


Laatst aangepast door Antistar op 4/09/2008 18:26:57u (1x aangepast)
bastard 2.931
wzl-lid
Sinds 25/9/2004
T:36 - R:1178
5/9/2008 - 17:28u | Quote
breakflip schreef:
en dat is?


hoe flip geen terug aanval? das bizar..

jup antistar, volledig mee eens hoor
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
5/9/2008 - 19:16u | Quote
Geen aanval, wel een wedervraag die ge mij niet beantwoordt.
4 liekes zijn gitaarloos, rest komt wel gitaar in maar meestal met een disorder of iets anders.
Verschil voor mij tussen silent alarm en deze cd is gewoon dat silent alarm minder complex is en meer recht toe recht aan rock is, wat niet wilt zegge slecht rock want ik vind de liedjes zeer beestig, maar stel dat bloc party altijd van die soort muziek zou maken, dan zou het maar na een tijdje vervelen. Trouwens als ge goed oplet zijn silent alarm en inticimacy niet zo heel verschillend. Deze laatste is gewoon silent alarm met een paar lagen extra erop. Dus begin al maar die nieuwe Bloc cd te pellen als een ajuin en zelfs gij als Silent Alarm liefhebber zult een satisfaction hebben.
bastard 2.931
wzl-lid
Sinds 25/9/2004
T:36 - R:1178
6/9/2008 - 10:10u | Quote
Tis allemaal waar wat ge zegt hoor, bv dat ze wel moeten vernieuwen want een 2e silent alarm maken zal nimmer zoveel inpact hebben. Maar hoe moet ik het zeggen, gelijk metallicafans willen da metallica terug naar damaga inc gaan, zo wil ik dat bloc party terug gaat naar silent alarm. ik ben daar fan van, dus een 2e soortgelijke cd zal ik mij absoluut niet aan store. de meesten mensen waarschijnlijk wel. nuja, ik weet wel dat er veel gitaren in komen, maar dat is het hem net: ge zegt da het vrij similar is met silent alarm (alleen die 500 verschillende gitaaramps, synths, kele zn stem, pc-drum (ge weet wel wat ik bedoel),.. zijn nu verschillend) maar die 'lagen' erbij vind ik net niet goed. hup, en daaar eindigt de discussie! want zoals het cliché gaat: smaken verschillen, niks aan te doen. trouwens, het kon ook gewoon zijn da ze een meer 'rockalbum' make en toch slecht zou vinde. kan gebeuren he. ik ben nu ion square aant luisteren, en zo'n climax zou echt sjik zijn, ma ik vind het gewoon lawaai door elkaar. wat hoor ik nu: 3 verschillende synthlijnen, een gitaar, stem, computergeluide, keyboard nog, ik kan het niet allemaal onderscheide. kvind het gewoon, argh rommel
waar ik wel van overtuigd ben: als ze het live spelen (gelijk one month off op pukkelpop, vond ik véél beter klinken live dan op cd), ga ik het wel absoluut veel beter vinden!! heb nu halo opgezet, vind ik, denk ik, mss wel het beste nummer. das toch prachtig, gitaarspel tussen de 2 gitaristen! voor mij mogen ze zo'n heel album make, ook al trekt het allemaal op elkaar weer benieuwd hoe het live zal klinken. maar goed nu ben ik willekeurige nonsens aant vertelle, kheb intimacy al x aantal keer beluisterd, die ajuin zal mss gepeld worde, maar ik denk dat ik er eerder van zou janken nu ik toch zo onnodig uitbreid over bloc party, zal ik eens vertellen wat ik echt goed vind. beluister dit terwijl ge leest. plans heeft ook gitaareffecten (trademark van russel he), kvind kele zijn zang prachtig, de manier waarop hij het zingt, zo een gefrustreerde onderdrukte paranoia, dan komt het 2e refreintje kele zn gitaar erbij wat het nog meer paranoia maakt (kweet ni of paranoia een juist woord is). refrein klinkt ook zo mooi met russel zijn gitaarriff. en dan eindigt in een sjik muzikaal samenspel. ge hebt gelijk, het is zeer vergelijkbaar met intimacy, maar gewoon niet geslaagd.

zo, voor schrijffouten en onduidelijke zinsconstructies ga ik niet opnieuw kijke, ik heb een kleine kater. straks ns naar chiro vertrekke & mss wel naar wasdag! alhoewel ik daar niet zeker van ben
breakflip 2.997
wzl-lid
Sinds 30/9/2004
T:7 - R:271
7/9/2008 - 13:39u | Quote
ich begreipe u wel en iek zalt alleméél ens in considerationé nemen. en ivm met Wasiedag, kheb chiro boom toch gespot op de bewegendefoto machine
Tomakos 2.792
wzl-lid
Sinds 22/9/2005
T:13 - R:261
7/9/2008 - 15:29u | Quote
vind het geen slechte cd, maar ik vind bloc party vooral goed door de zang. of ze het nu met gitaren, getsjingeltsangel doen maakt me niet veel uit.
Antistar 1.771
wzl-lid
Sinds 12/10/2005
T:9 - R:853
7/9/2008 - 22:19u | Quote
De nieuwe TV on the Radio klinkt zoals ik Bloc Party anno 2008 graag had gehoord. Dit geheel terzijde.
  - 1 - 2 - volgende »
 
Bovenaan pagina