NAVIGATIE

Music overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Concerten » Toekomstige concerten » Danko Jones ! Triggerfinger ! en iets onbekend uit zweden :D
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Edz 3.438
Sinds 27/3/2004
T: 6 R: 20
19/2/2005 - 13:50u Quote
06/03/05 in den AB !

be there of ge gaat en hellofafeesje misse

Brussels will sweat blood! Want het trio rond de brutale Canadees DANKO JONES is voornamelijk op het podium een belevenis. De verzamelaar 'I'm Alive And On Fire', het debuut 'Born A Lion' en de opvolger 'We Sweat Blood' bevatten strakke blues- en metalriffs, weliswaar fris en passioneel gebracht. AC/DC, Kiss, Jimi Hendrix, Howlin' Wolf of Thin Lizzy; ze zijn nooit veraf. Moest Robert Johnson nog leven, dit zou z'n favoriete groep zijn. Hun live-reputatie leverde hen ook al 2 Rock Werchter passages en een uitverkochte ABBox op. Ondertussen gooit Danko Jones ook hoge ogen met z'n spoken word tournee (zoals onlangs nog te gast op Crossing Border en in de Antwerpse Luchtbal schouwburg).

Special Guest TRIGGERFINGER is de band rond ex-Sin Alley man Ruben Block die samen met Mario Goossens (Hooverphonic) en Paul Van Bruystegem (BJ Scott) een ferme live reputatie met zich meezeult. Hun debuut is al enige tijd uit: vettige rock met een randje. 'Grijp de luchtgitaar en zet de benen in spreidstand: Triggerfinger heeft zijn debuut-cd klaar, en die is goed, heel goed zelfs'. (Humo)
'De titelloze debuut-cd is een coherente, verzorgde rockplaat geworden met spitse popsongs onder een stoflaag van gruizig klinkende gitaren ... een logge, knoertharde sound die bij momenten aan het meest potige van AC/DC en ZZ Top deed denken'. (De Standaard)

Extra support QUIT YOUR DAYJOB staat vanaf het begin bekend als een heftige liveact en weet zich in een mum van tijd verzekerd van een ruime fanschare. In thuisland Zweden heeft de band in 2002 met Pissing on a Panda een eerste underground hitsingle. Het gelijknamige mini-debuutalbum, uitgebracht via het Bad Taste-label (o.a. Danko Jones), slaat in als een nucleaire bom gevuld met wilde electropunk-surf en rauwe energie.

Timing:
18:30 doors/DJ Polemiks (fm brussel)
19:00 QUIT YOUR DAYJOB (30')
19:45 TRIGGERFINGER (45')
21:00 DANKO JONES