NAVIGATIE

Sports overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Auto- en motorsport » Formule 1 » Coulthard vreest einde F1-loopbaan
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Juurn 3.243
Sinds 5/3/2004
T: 43 R: 817
20/10/2004 - 22:31u Quote
Langzaam maar zeker begint het vermoeden te rijzen dat 2004 wel eens zijn laatste jaar in de Formule 1 zou kunnen zijn. David Coulthard hoopt op een wonder maar vreest een vervroegd pensioen.

In de Schotse krant Daily Record zegt de Coulthard zijn hoop te vestigen op zijn huidige team McLaren. Als de wens van Bernie Ecclestone uitkomt en teams volgend jaar een derde auto mogen inzetten, denkt Coulthard daar aanspraak op te maken. “Ik heb acht jaar met ze samengewerkt en het zou jammer zijn als we uit elkaar zouden moeten gaan. Als McLaren geen derde auto mag inzetten, dan moet ik bij andere teams gaan kijken, en het is maar de vraag of dat gaat lukken.”

David Coulthard werd lang genoemd als mogelijke rijder bij Jaguar, maar sinds dat team te koop staat is de rijderskeuze wel het laatste waar het Jaguarpersoneel zich druk over maakt. Afhankelijk van de uitspraak van het Contract Recognition Board, dat binnenkort beslist over het lot van Jenson Button, komt er ook een plaats vrij bij Williams óf BAR. Maar Coulthard is er niet zo zeker van dat die teams op hem zitten te wachten. “Niets duurt eeuwig, zeker niet in de Formule 1. Ik ben nog niet klaar om ermee te stoppen, maar als dat mijn lot is moet ik me daarin schikken.”