NAVIGATIE

Sports overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Auto- en motorsport » Formule 1 » Ecclestone daagt Stewart voor de rechter.
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Juurn 3.243
Sinds 5/3/2004
T: 43 R: 817
23/10/2004 - 12:48u Quote
Bernie Ecclestone heeft de oorlog verklaard aan Jackie Stewart. De FOA-baas wil de voorzitter van de British Racing Drivers Club voor de rechter dagen naar aanleiding van een interview dat Stewart gaf met de BBC.

In het interview stelde Stewart dat Bernie Ecclestone moedwillig verzuimd heeft geld over te maken naar het Britse ministerie van Sport. Ecclestone beloofde vorige week tegemoet te komen in de kosten die nodig zijn om de race op Silverstone te organiseren. Door zijn belofte niet na te komen kon Ecclestone de race van de kalender wippen.

Laster, zegt de advocaat van Ecclestone. "De heer Ecclestone heeft zijn uiterste best gedaan om de Grand Prix te behouden en heeft zijn frusteraties kenbaar gemaakt over het mislukken hiervan”, aldus de advocaat.. “In het licht van de uitlatingen van de heer Stewart is besloten niet de BBC, maar de geinterviewde voor de rechter te dagen.”




ecclestone is zo nen dommen in mijn ogen, die probeert elk jaar alles te veranderen om kost wat kost schumi te verdrijven van de wereldtitel maar elk jaar gaat schumi alleen naar de titel. hoe maar ze verbieden hoe slechter voor de teams..

ook al komen er beperkingen, ferrari zal altijd beter ontwikkelen maar da snapt hij pcies nie ..