CrazyWaiter
[sport-mod] The One
Sinds 24/9/2004
T: 94
R: 2631
|
26/11/2006 -
11:25u
| Quote
|
 Bron: © http://www.hln.be/static/FOTO/art/6/16/8/top_264961.jpg
Tot onze spijt moeten we u meedelen dat ten gevolge van een ernstig ongeval tijdens de ploegkoers de deelnemende renner Isaac Galvez is overleden.
De organisatoren betreuren dit overlijden en hun gedachten gaan in de eerste plaats uit naar zijn familie en collega-renners. De organisatie biedt de familie zijn oprechte gevoelens van medeleven aan. De organisatoren hebben daarom in overleg met de wedstrijdleiding en de overheid ( gouverneur en schepen van de stad Gent) beslist om de Zesdaagse Vlaanderen Gent 2006 definitief stop te zetten en dit uit respect voor de renner, zijn nabestaanden en zijn collega's. Er zal zondag derhalve geen competitie meer plaatsvinden. Bron Sport.be
Galvez overleden na doodsmak tijdens Gentse Zesdaagse De Spaanse renner Isaac Galvez is zaterdagnacht om het leven gekomen na een valpartij op de piste van de Zesdaagse in Gent. De renner werd ter plekke gereanimeerd maar overleed op weg naar het Universitair Ziekenhuis van Gent, zegt persverantwoordelijke Marc Van Landeghem.
Levensbedreigende blessures Het ongeval gebeurde om 00.30 uur tijdens de tweede ploegkoers. Galvez zou in contact gekomen zijn met de Belg Dimitri De Fauw en tegen een balustrade terecht gekomen zijn. Hij verloor onmiddellijk het bewustzijn. Hij werd nog gereanimeerd op de piste, maar tevergeefs.
"De blessures waren meteen levensbedreigend. De snelle actie van het Rode Kruis, de geneesheren en het MUG-team mocht niet baten", zei een verpleger van het Universitair Ziekenhuis van Gent.
Onwel Er waren nog een hoop toeschouwers aanwezig. Verschillende van hen werden onwel na het ongeval en een lid van het organisatiecomité moest opgenomen worden in het ziekenhuis met hartklachten.
"De andere renners worden zo goed mogelijk opgevangen in het hotel", vertelt Christophe Peeters, de Gentse schepen van Sport. "Mogelijk doen we nog een beroep op Slachtofferhulp."
Stilgelegd Het wielerevenement werd onmiddellijk stilgelegd en de toeschouwers gevraagd om Het Kuipke te verlaten. De laatste dag van de Zesdaagse zondag zal niet doorgaan, zegt Van Landeghem.
Het was een geëmotioneerde organisator Rob Discart die meldde dat deze editie van de Gentse zesdaagse definitief is stopgezet. "Uit respect voor Galvez, zijn familie en de andere renners."
Wereldkampioen De 31-jarige Isaac Galvez (Caisse d'Epargne) Lopez werd zeven jaar geleden profrenner. Zowel op de weg als op de baan was hij een zeer verdienstelijke sprinter.
In 1999 won Galvez (foto) de ploegkoers op het WK op de piste. In april van dit jaar pakte hij zijn tweede wereldtitel. Zijn partner was telkens Juan Llaneras. Ook in Gent strijd Galvez aan de zijde van zijn landgenoot. Op het moment van het ongeval lagen Galvez en Llaneras op de tweede plaats in Gent, achter Keisse en Bartko.
Op de weg sprokkelde Galvez ritzeges in onder meer de Ronde van Catalonië, het Internationaal Wegcriterium en de Vierdaagse van Duinkerke.
Galvez was nog maar enkele weken geleden getrouwd. Bron hln.be
|
Bekke
Gigant '06
Sinds 24/2/2005
T:99 -
R:3110
|
26/11/2006 -
11:29u
| Quote
|
Isaac Galvez... Weeral ne goeie spurter...
Das weer superhard voor die familie, vrienden en supporters.
Laatst aangepast door
Bekke
op 26/11/2006 11:29:46u
(1x aangepast)
|
Bekke
Gigant '06
Sinds 24/2/2005
T:99 -
R:3110
|
26/11/2006 -
11:35u
| Quote
|
Isaac Galvez verongelukt tijdens zesdaagse Gent
zo 26/11/06 - De Spanjaard Isaac Galvez is zwaar ten val gekomen in 't Kuipke in Gent. Hij overleed op weg naar het ziekenhuis. De zesdaagse is stopgezet. De Gentse zesdaagse is zaterdagnacht stopgezet na een dodelijke valpartij. Om 0.30u, tijdens de tweede ploegkoers, kwam Isaac Galvez ten val. Hij overleed onderweg naar het ziekenhuis.
Galvez kwam na een contact met Dimitri De Fauw tegen een balustrade terecht en verloor het bewustzijn. Hij werd nog gereanimeerd op de piste, maar tevergeefs.
Op het moment van het ongeluk zaten er nog veel toeschouwers in 't Kuipke. Enkele toeschouwers werden onwel, een lid van de organisatie werd naar het ziekenhuis gebracht met hartklachten.
Het was een geëmotioneerde organisator Rob Discart die meldde dat deze editie van de Gentse zesdaagse definitief is stopgezet. "Uit respect voor Galvez, zijn familie en de andere renners." "De blessures waren meteen levensbedreigend. De snelle actie van het Rode Kruis, de geneesheren en het MUG-team mocht niet baten", zei een verpleger van het Universitair Ziekenhuis van Gent.
"De andere renners worden zo goed mogelijk opgevangen in het hotel", vertelt Christophe Peeters, de Gentse schepen van Sport. "Mogelijk doen we nog een beroep op Slachtofferhulp." Isaac Galvez was tweevoudig wereldkampioen De 31-jarige Isaac Galvez Lopez (Caisse d'Epargne) werd zeven jaar geleden profrenner. Zowel op de weg als op de baan was hij een zeer verdienstelijke sprinter. In 1999 won Galvez de ploegkoers op het WK op de piste. In april van dit jaar pakte hij zijn tweede wereldtitel.
Zijn partner was telkens Juan Llaneras. Ook in Gent streed Galvez aan de zijde van zijn landgenoot.
Op het moment van het ongeluk lagen Galvez en Llaneras op de tweede plaats in Gent, achter Keisse en Bartko.
Op de weg sprokkelde Galvez ritzeges in onder meer de Ronde van Catalonië, het Internationaal Wegcriterium en de Vierdaagse van Duinkerke. Galvez was nog maar enkele weken geleden getrouwd.
bron: Sporza
Laatst aangepast door
Bekke
op 26/11/2006 11:35:59u
(1x aangepast)
|
johnson
wzl-lid
Sinds 1/8/2005
T:0 -
R:498
|
26/11/2006 -
12:08u
| Quote
|
Shit man, een zeer spijtig voorval. Ik heb donderdag nog bezig gezien, een sterke renner met een goede sprint! Een groot verlies voor de wielerwereld.
|
joey
Mindfucked
Sinds 12/5/2004
T:16 -
R:1923
|
26/11/2006 -
21:33u
| Quote
|
RIP
|
stalin
wzl-lid
Sinds 14/10/2004
T:0 -
R:187
|
27/11/2006 -
10:55u
| Quote
|
idd heel erg, was een steengoed renner. Hij heeft mij dit jaar heel wat punten opgebracht in gigabike. Hij kon toch vlot zijn mannetje staan in de massasprinten. Spijtig dat er zoiets moet gebeuren.
|
uier
wzl-lid
Sinds 24/9/2004
T:12 -
R:1510
|
27/11/2006 -
15:41u
| Quote
|
zeer spijtig
|
Albanus de 16e
wzl-lid
Sinds 17/12/2005
T:15 -
R:124
|
27/11/2006 -
17:37u
| Quote
|
RiP Isaac
|
Thomaz
wzl-lid
Sinds 2/9/2003
T:4 -
R:17
|
27/11/2006 -
18:28u
| Quote
|
vies klote 
zijn er eigenlijk beelden van de crash ?
|
soul surfer
wzl-lid
Sinds 20/1/2004
T:1 -
R:216
|
28/11/2006 -
21:56u
| Quote
|
@ thomaz : nhee enkel van juist na de valpartij @ opic : een pijlijk verlies voor de wielerpost dat volgens mij voorkomen kan worden ben niet echt een kenner maar heb foto van de bewuste railing gezien en snap niet wat dat daar staat te doen. ik denk moest hij in het publiek zijn gevlogen was het resultaat veel minder dramatisch geweest. @cw: een schamele 10 comment voor mij terwijl het in fun wel de nodige aandacht krijgt dus volgens mij mogen zoeen zaken wel in fun worden gepost
|
CrazyWaiter
[sport-mod] The One
Sinds 24/9/2004
T:94 -
R:2631
|
28/11/2006 -
22:20u
| Quote
|
soul surfer schreef: @cw: een schamele 10 comment voor mij terwijl het in fun wel de nodige aandacht krijgt dus volgens mij mogen zoeen zaken wel in fun worden gepost Omdat daar door Bekke gezegd werd dat het hier thuis hoorde en dat er daardoor in de "fun" een discussie losbarstte
|
Bekke
Gigant '06
Sinds 24/2/2005
T:99 -
R:3110
|
30/11/2006 -
22:27u
| Quote
|
CrazyWaiter schreef:
soul surfer schreef: @cw: een schamele 10 comment voor mij terwijl het in fun wel de nodige aandacht krijgt dus volgens mij mogen zoeen zaken wel in fun worden gepost Omdat daar door Bekke gezegd werd dat het hier thuis hoorde en dat er daardoor in de "fun" een discussie losbarstte 
En die discussie is als volwassen mensen uitgepraat met Michielio
|