Ik zet dat hier omdat het algemeen is dus niet direct een goede plaats om het te zetten. En hier komen de mensen het meeste kijken. Om ook een zo goed mogelijk beeld te krijgen van wat jullie denken. Dus niet beginnen melken.
WIE WORDT SPORTPERSOONLIJKHEID?
Op zondag 16 januari 2005 vindt in Studio 5 van het VRT Omroepcentrum in Brussel voor de zevende keer het gala van de Sportpersoonlijkheid van het Jaar plaats. Dan weten we wie Kim Clijsters opvolgt als Sportpersoonlijkheid van het Jaar.
De trofee van Sportpersoonlijkheid van het Jaar wordt toegekend aan de man of vrouw van Belgische nationaliteit of de in de Belgische sportwereld actieve buitenlander die zich tijdens het voorbije jaar in de topsport internationaal het meest heeft onderscheiden. De winnaar ontvangt de Victor, een beeld dat de kwaliteiten van de Sportpersoonlijkheid symboliseert. www.sportpersoonlijkheid.be
Geef ook je favorieten en je mening.
POLL
Wie wordt (verdient ) Sportpersoonlijkheid van het jaar?