NAVIGATIE
• Sports overzicht
• Zoeken
RUBRIEKEN
• FAQ / Help
• Wat mag niet?
• WZL Wedstrijden
• WZL Chat
• WZL Toolbar
• WZL Statistieken
• WZL leden
• WZL shop
• E-cards
RSS 
• Fun-feed
• Babe-feed
• Stud-feed
Een groot aantal pokerrooms geven
de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
|
biertjeeeee
wzl-lid
Sinds 19/12/2004
T: 1
R: 6
|
20/12/2004 -
0:58u
| Quote
|
Co Adriaanse bespeurde enige vermoeidheid bij zijn ploeg, maar ook zijn tweede keus bleek prima in staat om RBC Roosendaal te verslaan: 0-2. Sterker nog: op de slotdag van de eerste competitiehelft werd de herfsttitel nog veroverd. In de onaantastbaarheid leken de voorbije weken de nodige haarscheurtjes te komen. Een blessure voor Martijn Meerdink, de straf voor José Fortes Rodriguez, en vervolgens ook nog eens een Europese nederlaag in Oostenrijk.
Ook Co Adriaanse bespeurde bij verschillende van zijn spelers de nodige vermoeienissen, en derhalve stond er in Roosendaal een andere Alkmaarse ploeg in het veld. Geen Jan Kromkamp, Barry van Galen, Stijn Huysegems, Kenneth Perez en Michael Buskermolen, maar Robin Nelisse, Ali Elkhattabi en Adik Ramzi in de basis.
Het vermocht de ploeg van trainer Jan van Dijk niet baten. Want ook de reserves van Alkmaar bleken tot goed voetbal én winnen in staan.
Robin Nelisse bracht zijn ploeg al halverwege de eerste helft op een voorsprong, en het verleden heeft uitgewezen dat een AZ dat op voorsprong komt nauwelijks meer is in te halen.
Dat bleek ook in West-Brabant, waar Danny Landzaat na een dik uur voetballen voor 0-2 zorgde. Een treffer die niet alleen de zege veiligstelde, maar die de Alkmaarders bovendien de hersttitel opleverde.
 Bron: © http://www.thrillinghill.com/gallery/albums/album100/184570_340_1103405072155_AZPRO0_465.jpg
Ik had eigelijk Psv Verwacht  Maar AZ speelt ook super de laatste maanden
|
joey
Mindfucked
Sinds 12/5/2004
T:16 -
R:1923
|
20/12/2004 -
14:07u
| Quote
|
hup AZ hup
|
Hot Prospect
wzl-lid
Sinds 22/1/2004
T:4 -
R:1698
|
7/1/2005 -
19:18u
| Quote
|
hahaha da mag ook eens een ander ploeg zijn
|
|
|