NAVIGATIE
• Sports overzicht
• Zoeken
RUBRIEKEN
• FAQ / Help
• Wat mag niet?
• WZL Wedstrijden
• WZL Chat
• WZL Toolbar
• WZL Statistieken
• WZL leden
• WZL shop
• E-cards
RSS 
• Fun-feed
• Babe-feed
• Stud-feed
Een groot aantal pokerrooms geven
de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
|
Origineel bericht
|
mikeminem
Sinds 26/3/2005
T: 25
R: 1767
|
23/5/2005 -
22:06u
|
Quote
|
- Bondscoach Aimé Anthuenis maakte maandag zijn selectie van 20 spelers bekend. Hij kan geen beroep doen op de geschorsten Vincent Kompany, Peter Van der Heyden (ook geblesseerd) en Bart Goor.
- Eric Deflandre keert terug uit schorsing maar is geblesseerd. Ook Olivier Doll, Wesley Sonck en Thomas Chatelle blijven geblesseerd thuis.
- Opvallende nieuwkomers zijn Karel Geraerts (Standard), Hans Cornelis (Club Brugge/Genk), en Birger Maertens (Club Brugge-eindelijk!). - Na vijf jaar zijn Léonard en Hoefkens er weer bij Voor Philippe Léonard (Standard) en Carl Hoefkens(G.Beerschot) wordt het een blij weerzien met de Rode Duivels. Zij maken hun rentree na een afwezigheid van vijf jaar.
De selectie van Anthuenis Doel: Frédéric Herpoel (AA Gent) en Silvio Proto (La Louvière) Verdediging: Hans Cornelis, Birger Maertens en Timmy Simons (Club Brugge), Olivier Deschacht (???) en Anthony Vanden Borre (Anderlecht), Philippe Léonard (Standard), Daniel Van Buyten (Hamburg) en Carl Hoefkens (Germinal Beerschot) Middenveld: Roberto Bisconti (Nice), Philippe Clement (Club Brugge), Koen Daerden (RC Genk), Yves Vanderhaeghe (Anderlecht) en Karel Geraerts (Standard) Aanval: Thomas Buffel (Rangers), Emile Mpenza (Hamburg), Mbo Mpenza (Anderlecht), Luigi Pieroni (Auxerre) en Kevin Vandenbergh (RC Genk) "Ze zijn alle vijf aan een sterk seizoen bezig" Drie nieuwe gezichten en twee oude bekenden bij de Duivels, daar hoort een woordje uitleg van de bondscoach bij. "We missen enkele verdedigers en die moeten we vervangen. Maar ze zijn alle vijf aan een sterk seizoen bezig en komen er niet bij om zomaar de groep te vullen", zei Anthuenis op Sporza Radio.
"Voor rechts was Deflandre geen optie, omdat hij na een blessure al een maand niet heeft gespeeld. En Cornelis is aan een sterk seizoen bij Club bezig. Ook al vertrekt hij na het seizoen, Sollied houdt hem toch mooi in de ploeg. En Cornelis houdt De Cock uit het team."
|
|
|